30

Lat doświadczenia na rynku

70000

Dzienna produkcja opakowań

1400000

Liczba opakowań miesięcznie

5798

Liczba zadowolonych klientów

O nas

Drukarnia Grafipack jest firmą rodzinną z ponad trzydziestoletnią tradycją. Praktycznie od samego początku istnienia firmy zajmujemy się produkcją opakowań. Systematycznie ulepszamy  nasz park maszynowy przez co jesteśmy w stanie wykonać coraz bardziej skomplikowane opakowania.

Przez wszystkie lata naszej działalności zdobywaliśmy doświadczenia, dzięki którym jesteśmy w stanie sprostać najwyższym wymaganiom naszych Klientów. Chętnie dzielimy się naszą wiedzą przy projekcie, wyborze surowca, uszlachetnień, konstrukcji opakowania, aby spełniało ono oczekiwania Klienta. Bazujemy na katalogach FEFCO dla tektur falistych oraz ECMA dla litych kartonów, ale również projektujemy bardziej skomplikowane opakowania.

Drukujemy z pasją i zachowujemy najwyższą dokładność, jakość oraz terminowość. Uczestnictwo Klientów w procesie produkcji ogranicza się do dostarczenia odpowiednich materiałów oraz akceptacji projektu. Naszym celem jest kompleksowa, sprawna i fachowa obsługa Klienta.

Zaufało nam wiele firm na terenie całego kraju, jak również firmy z krajów Unii Europejskiej.
Obsługujemy przedsiębiorstwa przemysłu farmaceutycznego, spożywczego, samochodowego, banki, biura projektowe, urzędy i wiele innych - większych i mniejszych Klientów. Każdego roku baza naszych Klientów się powiększa, a nasze opakowania można znaleźć na półkach sklepów na całym świecie.

Oprócz opakowań wykonujemy również  zawieszki, metki, ulotki, etykiety, katalogi, kalendarze, teczki firmowe, wizytówki, druki akcydensowe, papiery firmowe, notesy, bloczki, broszury, plakaty i inne.

Jesteś zainteresowany ekspresową wyceną?

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Napisz do nas