Technologia

Prepress

Studio DTP (design-to-print)

To tu zaczyna się pierwszy etap produkcji opakowania, plakatu, kalendarza czy ulotki. To tutaj nasi graficy opracowują materiały, aby przygotować je pod druk.

Prepress - Studio CTP (computer-to-plate)

Kolejny z etapów przygotowania do druku. Dzięki technologii CTP oraz naświetlarce firmy Xante mamy możliwość bezpośrednio z komputera przesłać projekt i przygotować formę drukową, skracając czas produkcji do minimum.

Prepress

Press

Aby zagwarantować najwyższą jakość, w naszej firmie drukujemy na maszynach offsetowych sprawdzonych firm jak Heidelberg oraz Roland. Do niskonakładowych wydruków wykorzystujemy maszyny cyfrowe firmy Xerox.

Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zrealizować druk już od jednej sztuki. Nasze maszyny offsetowe umożliwiają druk w 4 kolorach w jednym przelocie, co gwarantuje szybki czas realizacji oraz wysoką jakość wydruku. Każde nasze opakowanie jest zabezpieczone lakierem dyspersyjnym w błysku lub macie, aby zapobiec uszkodzeniu nadruku.

Press

Postpress

Postpress inaczej introligatornia oraz procesy wykończeniowe. Posiadamy w naszej introligatorni dwie krajarki senator Schneider, Falcerke MBO, maszynę sztancującą firmy Heidelberg oraz 3 tygle do niskonakładowych zleceń.

Do produkcji opakowań wykorzystujemy kaszerownicę niemieckiej firmy Tunkers, która pozwala nam na oklejenie grubszej tektury, mikrofali cieńszym zadrukowanym arkuszem.

Do klejenia naszych opakowań posiadamy dwie wysokowydajne składarko-sklejarki firmy Vega oraz Versor, które mają możliwość klejenia opakowań z automatycznym dnem, tzw. opakowania 3 punktowe.

Postpress

Jesteś zainteresowany ekspresową wyceną?

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Napisz do nas