Technologia

Prepress

Studio DTP (design-to-print)

To tu zaczyna się pierwszy etap produkcji opakowania, plakatu, kalendarza czy ulotki. To tutaj nasi graficy opracowują materiały, aby przygotować je pod druk.

Prepress - Studio CTP (computer-to-plate)

Kolejny z etapów przygotowania do druku. Dzięki technologii CTP oraz naświetlarce firmy Xante mamy możliwość bezpośrednio z komputera przesłać projekt i przygotować formę drukową, skracając czas produkcji do minimum.

Prepress

Press

Aby zagwarantować najwyższą jakość, w naszej firmie drukujemy na maszynach offsetowych sprawdzonych firm jak Shinohara, Heidelberg oraz Roland. Do niskonakładowych wydruków wykorzystujemy maszyny cyfrowe firmy Xerox.

Dzięki takiemu rozwiązaniu jesteśmy w stanie zrealizować druk już od jednej sztuki. Nasze maszyny offsetowe umożliwiają druk w 4 kolorach w jednym przelocie, co gwarantuje szybki czas realizacji oraz wysoką jakość wydruku. Każde nasze opakowanie jest zabezpieczone lakierem dyspersyjnym w błysku lub macie, aby zapobiec uszkodzeniu nadruku.

Press

Postpress

Postpress inaczej introligatornia oraz procesy wykończeniowe. Posiadamy w naszej introligatorni dwie krajarki senator Schneider, Falcerke MBO, Automat sztancujący z sekcją czyszczącą w formacie B1 oraz 3 tygle do niskonakładowych zleceń.

Do produkcji opakowań kaszerowanych posiadamy dwie kaszerownice, w tym jeden wysokowydajny automat z możliwością kaszerowania do 10 000 arkuszy na godzinę, co pozwala nam w znacznym stopniu zminimalizować czas realizacji zleceń.

Do klejenia naszych opakowań posiadamy trzy wysokowydajne składarko-sklejarki wyposażone w plazmy do klejenia foliowanych użytków. W 2023 roku zakupiliśmy składarko-sklejarke wyposażoną w obrotnice użytków w lini, Z fold (opakowania na rajtki) CD-box, przystawka do kopert, posiadamy możliwość klejenia praktycznie każdego wykroju opakowania, liniowe, z automatycznym dnem, 4-6 punktów oraz róże nietypowe konstrukcje. 

Postpress

Jesteś zainteresowany ekspresową wyceną?

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie.

Napisz do nas